Joryj Kłoc – Korba
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Joryj Kłoc – Korba (Альбом)

Разом зі свіженьким відеокліпом Kołomyjky львівської етно-ватаги Joryj Kłoc, про який ми вчора вже згадували на нашому сайті, зрозуміло, що до всесвітньої мережі потрапила й відповідна композиція, яка доповнила та склала воєдино музичний матеріал другого студійного альбому колективу. Отже, відтепер всі тринадцять композицій платівки Korba вже доступні для прослуховування в Інтернеті, але якщо ви дійсно бажаєте підтримати формацію, маєте змогу придбати ліцензійний контент за допомогою Google Play чи iTunes або ж замовити собі фізичний компакт-диск, надіславши заявку за адресою joryj.kloc@gmail.com.

Альбом Korba по факту надійшов у продаж ще 21 листопада 2015 року, але відбулось це якось «тихо» та без відповідної медійної промоції, що лишило платівку поза увагою багатьох українських меломанів. Кардинально протилежна ситуація, до речі, наразі має місце у Польщі, де Joryj Kłoc часто гастролюють та де їх чекають та слухають. На виникнення такої ситуації звісно ж здійснив вплив цілий ряд об’єктивних та суб’єктивних причин, але точно зрозуміло одне – ситуацію в нашій країні слід виправляти, що ми, власне, і розпочинаємо робити, мотивуючи вас послухати нову плиту Korba, тим паче, що її матеріал дійсно вартує слухацької уваги.

Робота над альбомом Korba проходила на київській студії звукозапису FDR Music. Платівка вмістила у себе стародавні обрядові, купальські та лірницькі пісні, веснянки, колядки, а також соціально-побутові твори. Більшість презентованих на диску пісень є україномовними, але місце на «Корбі» знайшлося також і твору польською мовою Siadaj Siadaj та англомовному треку Soul Cake. Останній, до речі, також має древню історію та довгий час був прив`язаним до Cвята всіх святих Helloween, перекочувавши з часом до переліку характерних різдвяних творів.

Тож наразі пропонуємо і вам зануритись в особливу атмосферу другої повноформатної платівки Joryj Kłoc, а ваші враження та побажання від неї можете сміливо залишати на офіційних сторінках гурту у соціальних мережах.

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *