Joryj Kłoc – Kołomyjky
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Joryj Kłoc – Kołomyjky (Кліп)

Хлопці з етно-гурту Joryj KłocЙорий Клоц») завершили роботу над своїм новим офіційним відеокліпом на одну з пісень нещодавно записаного альбому «Корба» та презентували результати своєї роботи в Інтернеті. Нове відео колектив відзняв на пісню під назвою «Коломийки», при чому як одразу стає зрозуміло з допису у назві (Ało, Hujło? Idy do żopy!), коломийки ці явно нецензурні. Тому всіх, хто категорично не сприймає лайки у музиці, попереджаємо – обережно, ненормативна лексика.

Новий кліп «Коломийки» учасникам Joryj Kłoc відзняв львівський кінорежисер, а відтепер і кліпмейкер Олександр Фразе-Фразенко з продакшн-студії OFF Laboratory. У зйомках приймали участь представники театру тіней «Див», які, що цікаво, вже мають досвід співпраці з колективом, зокрема, у роботі над одним з попередніх роликів на пісню «Ліс». Варто зазначити, що всі задіяні у відео скульптури є творінням рук одного з учасників Joryj Kłoc скульптора Антона Лубія з креативної hand-made студії «Дідова Борода».

За словами учасників зйомок, сам знімальний процес видався веселим, кумедним, але водночас важким. У загальному перерахунку зйомки тривали більше двадцяти годин та розтяглися на дві ночі. «Цілих дві ночі підряд ми бігали, їздили та грали на камеру вар’ятів. Трохи подуріли при нічній зйомці, словом, розважались , як могли. Приємного перегляду!» – побажав у соціальних мережах Антон Лубій.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *