Joryj Kłoc
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Joryj Kłoc – Дебютний альбом

Колоритна львівська етно-формація Joryj Kłoc (Йорий Клоц) завершила роботу над своїм першим довгоочікуваним студійним альбомом, який вмістив у себе сімнадцять різнобарвних, драйвових та нетривіальних за виконанням композицій. Музиканти використовують у творчості старовинні пісні, дещо перероблюючи їх, підлаштовуючи під власну унікальну манеру й загальну стилістику гурту, над формуванням якої вони довго та плідно працювали, модернізуючи та оновлюючи своє звучання. Перед релізом повноформатної платівки, учасники гурту поступово ознайомлювали слухачів із своїм матеріалом, час від часу викладаючи деякі нові композиції у всесвітню мережу. Серед них була і широковідома «Вербова дощечка» у різних варіаціях, яка видавалася раніше в форматі синглу.

Окрім старовинних текстів, учасники гурту Joryj Kłoc активно використовують у своїй творчості й старовинні музичні інструменти. Деякі з яких навіть виробляються самими музикантами вручну. Для тих, хто досі не був знайомим із творчістю львів`ян, буде цікаво дізнатись, що сама назва Joryj Kłoc походить із таємничої мови кобзарів і лірників, яка існувала до 1930-х років, коли під натиском репресій з життя пішли чи не всі представники цього стародавнього мистецтва. Joryj з тієї забутої мови перекладається як поважний, шанований, шалений чи бунтарський, а Kłoc – це чоловік, старець або мудрець. Музиканти жартують, що будь-яка з варіацій перекладу неабияк пасує гурту.

Всі бажаючі підтримати етно-ватагу, можуть придбати ліцензійну копію дебютного альбому у Львові в мистецькій агенції «Наш Формат» (вул. Братів Рогатинців, 24), або ж замовити диск безпосередньо у музикантів, написавши лист за адресою joryj.kloc@gmail.com .

[fap_track id=”8567″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *