Joryj Kloc – Bojko-Bogojko
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Joryj Kłoc – Bójko-Bogójko (Кліп)

Після того, як львів’яни з Joryj Kłoc успішно дісталися до фіналу проекту «Хіт-Конвеєр» від телеканалу М2, телевізійники продовжують всіляко підтримувати цікаву експериментальну команду, та навіть презентували їхній новий кліп Bójko-Bogójko у рамках шоу М2 Fresh. Режисером свіжого ролику виступив колишній басист популярного гурту «Друга Ріка» Віктор Скуратовський, знаний своїми відеороботами для Karna, «Нумер 482», «СКАЙ», «МЕРІ», Rock-H, Dazzle Dreams, Альоші, все тієї ж «Другої Ріки» та інших.

Зйомки кліпу «Бойко-Богойко» проходили у Києві, на колоритно-урбаністичному районі Троєщина. Основні риторичні питання даної роботи – чи можна за допомогою ліри вершити героїчні справи, а також чи можливо поєднати пригодницький міні-фільм з бандитами та крадіжками із етнічною бойківською співанкою. Звісно ж, співанкою осучасненою та стилізованою під характер Joryj Kłoc.

«Пісня Bójko-Bogójko чудово підійшла під концепцію нашої майбутньої платівки. Ми віднайшли її в маленькому селі на Бойківщині приблизно рік тому, але цього року ми знову туди їздили, надихалися і ще дещо записали. В її оригіналі присутня басовість, яку ми то трішки пом’якшили, бо людям не завжди зрозумілі ті гірські музичні діалекти», – кажуть Joryj Kłoc.

Згадана музикантами платівка, до речі, вже знаходиться на фінальних стадіях роботи і зовсім скоро має офіційно стати надбанням загалу. Її особливістю є те, що більшість представлених у ній композицій, так само як і Bójko-Bogójko, учасники команди власноруч записали від людей під час своїх етно-експедицій.

Українська музика: Joryj Kłoc – Bójko-Bogójko

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *