Joryj Kloc – Baba
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Joryj Kłoc – Baba (Кліп)

Пропонуємо до вашої уваги новий виднограй від львівської ватаги Joryj Kloc на пісню Baba (Бридка старуха), який музиканти не так давно поширили у мережі. Варто зазначити, що сама композиція вже досить давно є присутньою у дискографії етно/фолк команди та навіть була представлена на дебютній однойменній платівці гурту, датованій 2014 роком видання. В основу даного треку покладена старовинна українська жартівлива співанка, про стару необачну бабу та молодого хлопця, який благими намірами допомоги старенькій «зачепив собі біду». Але, як у всіх казкових історіях, у фіналі всі герої, врешті-решт, таки отримали по своїм заслугам та діянням.

Атмосферний кліп до треку було відзнято за участі Олександра Фразе-Фразенка, українського режисера, поета та музиканта, знаного у вітчизняних кіно-колах завдяки своїм повнометражним документальним фільмам про українських поетів-модерністів. Саме він, до речі, знімав для Joryj Kloc кілька попередніх роликів, зокрема «Ліс» та «Коломийки». Світлові ефекти у кліпі Baba – Юрко Зелений та Олександр Гнатів, а за використані маски та костюми музиканти дякують представникам театру тіней «ДИВ».

Joryj Kłoc – Baba

Що цікаво, кліп на пісню Baba не є останньою на даний момент відеороботою ватаги, адже зовсім нещодавно Joryj Kloc оприлюднили аматорський кліп на пісню Jarylo, до створення якого, не дивлячись на не зовсім офіційний статус, підійшли з усією відповідальністю. Додамо, що зйомки проходили за підтримки федерації козацького фехтування RATAR.

«Взагалі-то волхви – мудрі люди, але й у них буває настрій пожартувати. А це все через те, що головний герой носа вгору дер, мовляв, все він у цьому житті вміє та все знає. А як корона з голови у хлопаки впала, то навпаки, почали йому всіляко допомагати – то коня підкинуть, то мушкет…» – коментують відео учасники Joryj Kloc.

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

 1. vataga Joryj Kłoc says:

  Нотатки про українську музику,
  Däkujemo za pidtrymku ta pošyrennä našyh skromnyh videorobit! <3
  Zarazom dajemo šče odnu «pidkazku» ;)

  Krim «čystogo» klipu na BABU — je šče vydnograj do neï nažyvo!

  Jogo bulo znäto mynulogo roku pid vystupu vatagy na Folkowisko Festiwal Kultury Pogranicza 2016.
  Tut POVNE nažyvo: tobto zvukova dorižka — tež z koncertu zapysana, ale jasna rič, ščo potim pidčyščena ta masterovana.

  Spočatku buv zadum, aby nažyvo cü vse filmuvav nebezvidomyj Olexandr Fraze-Frazenko. Ale vin same vylitav u Štaty, tomu fizyčno ne vtstygav poïhaty z vatagoju na Folkowisko. Tož Olexandr zaproponuvav taku shemu:

  — nehaj htoś z samyh glädačiv znimaje to vse na telefony — i skydaje use vidznäty nam, a Fraze-Frazenko to potim vse zmontuje. Tak i zrobyly!

  Bulo vidibrano z desätok volonteriv z dobrymy bilše-menše telefonamy i vony pid čas vystupiv nakrutyly BABU nažyvo.

  Krim togo, vataga Joryj Kłoc vynajnäla 5 kamer GoPro, jaki sobi pozakriplüvala na gudyla.
  Oś u pidsumku i vyšla taka «žyva BABA», šč za lankoju:
  https://youtu.be/xgA3Zw3jVYA

 2. vataga Joryj Kłoc says:

  PS
  šoś plativku KOZA ne pomityly ;)
  Vona vyjšla 9 grudnä mynulogo, 2016 roku.
  Skladajetsä z 13 arhaičnyh i drevniḣ kolädok ta ščedrivok, z jakyh odna — Polśka, a vsi rešta — Ukraïnśki ;)

  Vilno posluhaty plativku možna za lankoju
  https://joryj-kloc.bandcamp.com/album/koza-2016

  1. Давно помітили) https://notatky.com.ua/joryj-kloc-koza/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *