Joryj Kłoc – Стояла сосна
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Joryj Kłoc – Стояла сосна (Кліп)

Колоритна львівська етно-формація Joryj Kloc оприлюднила анімаційний кліп до пісні STOJÁLA SÓSNA («Стояла Сосна») зі своєї передостанньої платівки KOZÁ (2016 року видання), яка містила у собі тринадцять давніх колядок до Різдва. Над роликом працювали Сергій Жученко (задум, режисер, художник) та Юрко Зелений (задум, продюсування).

В основу пісні STOJÁLA SÓSNA вже традиційно для гурту Joryj Kłoc покладено давню українську колядку. На її прикладі ми можемо побачити, як за допомогою співанок зберігаються елементи української релігійної міфології, що переповідають про древнє поняття створення світу. Словом, на музику було покладено колядку, в якій знаходяться уламки давньослов’янських міфів, а витоки її тягнуться з галицької місцини Ustryky Doliṡni (нині Польща).

Варто зауважити, що глядачі достатньо позитивно відреагували на новинку і залишили чимало відгуків про неї у мережі. Були навіть пропозиції від меломанів зробити цілий мультсеріал з героями цього кліпу, на що музиканти відповіли: «Цей виднограй про таких собі Йорих Клоців, які створюють Світ! Куди вже більше про себе повідати?».

Joryj Kłoc – Стояла сосна
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *