Jonych & Ципа Банда – П'ятниця
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jonych & Ципа Банда – П’ятниця (Кліп)

Дійсно, понеділок – день важкий, тому сьогодні ми пропонуємо вам трохи гумору і релаксу від проекту Jonych, та нагадуємо, що п’ятниця обов’язково прийде. Саме таку назву, «П’ятниця», має нова робота вид Мирослава Джоновича Кувалдіна і «Ципа Банди», до якої було відзнято офіційне відео.

«П’ятниця, п’ятниця, знає що я п’яниця. Ну то й що що п’яниця? Та я ж лише по п’ятницях», – співає в новій пісні Jonych.

За словами музикантів, пісня «П’ятниця» писалася під впливом крафтового пива «Ципа». Вони також зазначили, що чітко усвідомлюємо те, що акоголь не є корисним для організму, тож не рекомендують повторювати все побачене в кліпі у реальному житті.

«Часто наш настрій доволі тісно пов’язано із днями тижня. Мабуть, багато хто з вас це також відчуває! Адже найулюбленішою і самою довгоочікуваною є та п’ятниця, яка по-трохи перетвориться на чарівні триденні вихідні! Тож, наперед всім бажаємо класного відпочинку під якісну та улюблену музику. Наша нова композиція вже доступна на всіх цифрових платформах. Дякуємо за створення відео Oleksandr Kirik Grinnell та Олександр Кулик», – коментують Jonych & «Ципа Банда».

Придбати нову композицію, підтримавши тим самим виконавців, ви можете скориставшись наведеними нижче посиланнями.

Jonych & Ципа Банда – П’ятниця
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *