Jonych & Ципа Банда – Рібок або Найк
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jonych & Ципа Банда – Рібок або Найк (Кліп)

Одразу після прем’єри кліпу «П’ятниця» (переглянути можна за наступним посиланням), Мирослав Джонович Кувалдін зазначав, що прихильникам його творчості розслаблятися не варто, адже наступне відео проекту Jonych & «Ципа Банда» вже на підході. І ось, ще один гумористично-музичний ролик під назвою «Рібок або Найк» вже у мережі!

Цікаво, що назва «Рібок або Найк», як, зрештою, і весь приспів згаданої композиції виник не випадково. За словами автора, він є пародією за мотивами одного випадку на радіо (послухати можна тут), а в його основі лежить популярна пісня дев’яностих The Rhythm of the Night від італійського євроденс-проекту Corona.

Що ж стосується сюжетної лінії свіжої роботи від Jonych & «Ципа Банда», то у ній із гумором змальовано одну весільну історію, «якої ви ще не бачили». До речі, музиканти запевняють, що за основу вони брали реальні життєві події.

Сама пісня «Рібок або Найк» увійде до наступного студійного альбому Jonych & «Ципа Банда», а поки що у вас є можливість офіційно придбати його попередника, підтримавши тим самим колоритну музичну формацію.

Jonych & Ципа Банда – Рібок або Найк
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *