Joneser – Вільні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Joneser – Вільні (Альбом)

Vilni – дебютний альбом української поп-рок формації JONESER – нового проекту виконавця і сонграйтер Стаса Веречука (ex-TTYME). У ньому на вас чекає гітарний інді, хукові приспіви, а також елементи електроніки та сінті-попа. Саундом платівки займалися спеціалісти студії Iksiy Music, відомої по роботі з групою Kazka, Віталієм Козловським, Тіною Кароль та іншими.

Слово Joneser на американському сленгу означає людину, яка сильно чогось хоче. «Я вирішив назвати проект саме так, тому що на даному етапі мого життя це точне визначення мене і моїх амбіцій», – ділиться Стас Веречук.

За словами самого артиста, тексти пісень альбому Vilni були написані всього за три тижні. Вони наповнені глибиною особистісних переживань і зачіпають одвічну тему пошуку себе, власних життєвих цінностей. «Пам’ятаю той день, коли я перший раз почув фінальну версію пісні Vilni. За хвилину до цього я абсолютно не розумів, що мені робити з моїми піснями і музикою, з ким мені працювати далі, які у мене взагалі плани? Але коли я почув перші ноти титульної пісні альбому, все в моїй голові раптом встало на свої місця! Я відразу побачив масу картинок з мого музичного майбутнього!» – розповідає лідер проекту Стас Веречук.

Вихід альбому Vilni – символічна точка відліку для проекту JONESER. У найближчих планах артиста значиться випуск відеокліпу, режисером якого став відомий кліпмейкер Віктор Скуратівський. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Joneser – Вільні

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *