Joneser – Вільні
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Joneser – Вільні (Кліп)

Сьогодні, 29 травня 2018, український інді-поп проект Joneser презентував свій новий відеокліп на пісню «Вільні» – титульну композицію з майбутнього однойменного альбому, реліз якого відбувся 6 квітня цього ж року.

Кліп зняв відомий український режисер Віктор Скуратовський, автор кліпів більшості популярних українських гуртів та виконавців. Зауважимо, що співпраця нового, ще майже невідомого проекту Joneser зі знаним режисером стала можливою завдяки бажанню останнього, якому дуже «зайшла» пісня «Вільні».

«Ця пісня – вона про вільних людей, про те, що вони завжди є разом, об’єднані ідеєю волі. При цьому кожна людина вільна у чомусь своєму», – прокоментував фронтмен проекту Стас Веречук прем’єру кліпу на офіційній сторінці у Facebook.

Окрім самого Стаса та музикантів його проекту, образи вільних та розкутих людей у кліпі передавали різні творчі колоритні особистості, серед яких шанувальники української музики можуть впізнати барабанщика альтернативного гурту Karna Олега Білоуса.

Додамо, що авторство слів та музики цієї композиції, як, зрештою, й усіх інших пісень проекту, належить Стасу Веречуку. Це вже третій реліз проекту з моменту його створення у листопаді 2017. Нагадаємо, 2 листопада 2017 року вийшов перший відеокліп на пісню «Час», а 6 квітня 2018 відбувся реліз повноформатного альбому «Вільні».

Українська музика: Joneser – Вільні

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Dmitriy says:

    Той випадок, коли кліп набагато яскравіший за саму пісню

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *