Jonathan Livingston – Як же тобі там
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jonathan Livingston – Як же тобі там? (Сингл)

Всього лише близько місяця часу минуло з моменту дебюту столичного дуету Jonathan Livingston зі своєю авторською «Колисковою», як музиканти роблять другий вагомий крок у вітчизняному медіа-просторі, презентуючи другий студійний сингл «Як же тобі там?». Цікаво, що в її основі лежить реальна життєва історія вокаліста гурту Андрія Пантюха, а якщо точніше, то написаний ним лист до жінки.

«Хотілось би лишити вільний простір для уяви слухача, тому коли мова заходить про композицію «Як же тобі там?», я обмежуюсь лише однією тезою: ця пісня – лист до жінки. Її текст – це поетизована інтерпретація написаного мною реального листа, який перетворився на пісню після того, як я не отримав відповіді на своє послання», – розповів «Нотаткам» Андрій.

Робота над згаданим синглом Jonathan Livingston у сукупності тривала більше двох місяців, та характеризувалася дотриманням традицій DIY-руху (do it yourself; зробити власноруч, – анл.). «Процес запису зайняв так багато часу по тій причині, що клавіші і барабани ми записували самостійно, освоюючи гру на них в процесі запису, адже не володіли ними на потрібному рівні раніше. Так само було і з аранжуванням, зведенням і мастерингом: ми не звертались за допомогою до професіоналів, а робили все самостійно, не маючи при цьому досвіду», – пояснив музикант.

Обидва перші треки від Jonathan Livingston мають увійти до першого офіційного міні-альбому формації, роботу над яким наразі розпочато. Музиканти прогнозують, що її завершення матиме місце ще до початку наступного року, тому, цілком можливо, вже у січні меломани матимуть змогу познайомитись із ще більшою кількістю творчих напрацювань проекту.

Українська музика: Jonathan Livingston

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *