Jonathan Livingston – Пил
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jonathan Livingston – Пил (Кліп)

Український бароко-поп гурт Jonathan Livingston презентував сингл та кліп «Пил» на музичному видавництві Masterskaya.

Цей трек – музичний міст між одним з найпопулярніших ЕР гурту – «Офелія» й майбутнім лонгплеєм, робота над яким уже триває. Пісня «Пил» про спустошеність, смуток, розчарування, совість та втому. Про неправильний вчинок, про необдуманість вибору, про безнадійність повернути втрачене, але в той же час – про тліючу у серці надію, очікування все змінити та про віру в краще, яка живе в кожному з нас.

Також, Jonathan Livingston представив кліп, знятий на території Вірменії на дні «мертвого озера», недалеко від району Советашен. Режисером кліпу виступила Ламара Согомонян.

«Співпраця з Ламарою Согомонян почалась з її роботи над короткометражним фільмом, в якому було використано нашу пісню. Згодом вона надіслала нове відео і запропонувала зробити кліп, якщо ми знайдемо відповідний трек, чи напишемо новий. Переглядаючи відеороботу, я згадав про «Пил», який був написаний п’ять років тому. Дивовижно, але історія та атмосфера в ньому на сто відсотків співпадає із тим, що було зображено на відео. Так у нас і з’явився цей кліп», – каже Андрій Пантюх, фронтмен гурту.

Jonathan Livingston – український барокко-поп гурт, резиденти музичного видавництва Masterskaya. За 3 роки існування випустили 3 ЕР, виступили на Atlas Weekend і Білі ночі, дали сольний концерт в Caribbean Club. У 2019 стали фіналістами відбору на Sziget від України.

Jonathan Livingston – Пил
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *