Jonathan Livingston – Подаруй мені ріку
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jonathan Livingston – Подаруй мені ріку (Кліп)

Гурт Jonathan Livingston презентував атмосферний кліп до пісні «Подаруй мені ріку» зі свого міні-альбому «Хто я?» (2019).

«Я навіть сценарію кліпу не бачив. Знав лише, що Максим (режисер) хоче зняти відео до нашої пісні. І подивився я кліп вже коли він був змонтований. Мурахи і сльози – моя перша реакція. Я створював дану композицію, наче прохання до Бога отримати дещо, що знову змогло би мене «оживити», знову подарувати відчуття щастя. У той період я відчував безнадію стосовно своєї музичної і не тільки діяльності. Як би це мелодраматично не звучало, але врятувала мене тоді закоханість. Жінка все рятує, як в житті, так і в кіно (правдивому). І містерія цього кліпу в тому, що режисеру цю історію я не розповідав. Це відео можна дивитись і без музики, настільки воно прекрасне. Чесне, тому і живе. Я безмежно радий тому, що нашу пісню тепер можна побачити», – коментує автор пісні та лідер гурту Jonathan Livingston Андрій Пантюх.

«Кожна з пісень JL – це окремий світ: чуттєвий і майже надчуттєвий, а пісня «Подаруй мені ріку» наповнена багатогранними, первородними смислами. Я вже бачив, як це має бути втілено візуально.

Зйомки кліпу пройшли на одному подиху. Пошук локації та вибір акторів – важлива і зазвичай непроста річ. В цей раз все склалося. Швидко. Потріскане дно висушеного Куяльницького лиману стало ідеальним знімальним майданчиком. Актори кліпу, Андрій Утєнков та Анна Бритвіна, неймовірно легко увійшли в ролі. Їм дійсно віриш! Активна перформерська практика Андрія надала його рухам щирість та глибину, а професійна акторська гра Анни передала необхідну гаму жіночої чуттєвості. Погода теж допомагала. Сонце і вітер. Чудовий вітер. Він подарував унікальні кадри природнього руху перекотиполе, одягу та волосся, що розвиваються, та рух попелу», – розповів режисер та оператор кліпу Максим Пшеничний.

Додамо, що офіційно придбати цю пісню і весь вищезгаданий міні-альбом можна за вказаним посиланням.

Jonathan Livingston – Подаруй мені ріку
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *