Jonathan Livingston – Під зеленими осокорами
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Jonathan Livingston – Під зеленими осокорами (EP)

Музичний лейбл Masterskaya продовжує тішити цікавими україномовними новинками. Сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги неймовірну порцію чуттєвості від учасників львівського дуету Jonathan Livingston, які презентували свій перший ЕР-реліз «Під зеленими осокорами».

«Музика, яка змусила душі Masterskoy тремтіти від захвату і хвилювання. Вона кришталево чиста, непорочна, м’яка в своєму дотику до людського вуха. Багатство живого інструменталу, етно-романтика і чарівна українська мова – ідеальна атмосфера для того, щоб піти у себе», – дуже влучно характеризують «Під зеленими осокорами» представники лейблу.

Загалом до нового міні-альбому увійшли три композиції: пісня «Хворий», лейтмотивом якої є вислів Ремарка про те, що життя – це хвороба, а смерть починається від народження, композиція «Засинай», що стала символічним продовженням раніше виданого синглу «Колискова», а також робота під назвою «З тобою», у якій йдеться про уяву та її здатність матеріалізовувати речі. За словами музикантів, усі три пісні символічно об’єднанні єдиним почуттям.

Зауважимо, що Jonathan Livingston – це львівський проект двох друзів: учасника шоу «Голос Країни» Андрія Пантюха та Гліба Іванова. Наприкінці минулого року хлопці оприлюднили згаданий нами свій перший сингл «Колискова», який було видано на лейблі Masterskaya (засновник – Іван Дорн).

Jonathan Livingston – Під зеленими осокорами

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Влад Бобко Краматорськ 65 років, цінувавач гарної музики. says:

    “З тобою” мені здалось пісня чимось схожа не ту що перемогла на минулому Євробаченні. Навіть манера виконання, тембр голосу подібні до Салвадора Собрала. Дуже сподобалось, Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *