Jonathan Livingston – Колискова
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jonathan Livingston – Колискова (Сингл)

Джонатан Лівінгстон – це більше не чайка, принаймні з точки зору тих українських меломанів, що вже встигли ознайомитися з творчістю однойменного музичного проекту з Києва та їхньою дебютною роботою «Колискова». За словами учасників даного дуету, їхня «Колискова» представляє собою символ спокою, любові та безпечності, які, на жаль, були втрачені, а в її основу покладено реальну життєву історію. Лейтмотив композиції – туга, сум і бажання почути колискову у виконанні колись рідної людини хоча б ще один раз.

«Наша «Колискова» була написана під впливом книги Марселя Пруста «У бік Свана» і процес її створення зайняв не більше 15 хвилин. Вона не мала жодної правки після написання, на відміну від вокалу, який було записано з 31-го дубля. Сподіваємося, вам сподобається!» – кажуть учасники проекту Jonathan Livingston.

Свіжий реліз було видано на леблі Masterskaya (засновник – Іван Дорн), тому промоції треку було приділено належну увагу і його, звісно ж, вже зараз можна придбати на iTunes, Google Play та інших платформах. Цікаво, що музика Jonathan Livingston абсолютно не схожа на все те, що раніше видавав цей рекорд-лейбл (здебільшого експериментальна електроніка), і подібна співпраця виглядає досить інтригуючи з огляду на подальші новинки компанії.

Не дивлячись на статус новинки, лірична колискова пісня миттєво розлетілася мережею, і серед усіх тих, хто її оцінив, виявилася і співачка Христина Соловій. «Це прекрасно, коли у прохолодний осінній вечір натрапляєш на подібний теплий реліз. Вітаю, Андрій Пантюх!» – написала виконавиця у Фейсбуці.

Українська музика: Jonathan Livingston – Колискова

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Василь says:

    Шановний авторе, не чайка, а мартин. Чайка – українською,це зовсім інша птаха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *