Jonathan Livingston – Дурман
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jonathan Livingston – Дурман (EP)

Jonathan Livingston презентували міні-альбом на музичному видавництві Masterskaya.

Міні-альбом «Дурман» – третій EP українського бароко-поп гурту Jonathan Livingston. Цей реліз об’єднав три, написані в різні в відрізки часу, історії та являє собою не сюжетну картинку із зрозумілими, чітко визначеними деталями, а колаж з різних, іноді не пов’язаних між собою образів зі снів, художніх творів, Біблії і реального життя.

Зображуючи ці образи то в трагічному, то в сатиричному вигляді, місцями з іронією або навмисно перебільшеним драматизмом, музиканти роздумують про природу людини, яка нею керує, про «дурман», що вносить свої корективи в сприйняття «добра і зла», про спокуси і їх причини.

«В основі всього міні-альбому – роздуми над причиною людського «голоду», спокуси, слабкості і моральності. Різниця лиш в тому, що в кожній пісні – свій «голод», свій «сад» і «плід». А в умовах, які зараз виникли, самоізоляція, обмеживши нас від певних спокус, особливо загострила інші. Тому, думаю, це – привід задуматись над природою і сприйняттям наших спокус», – Андрій Пантюх, автор пісень.

Цим EP артисти завершують певний етап своєї творчості і вже в наступному альбомі, вихід якого планується в кінці цього року, повернуться до лірики, з якої починали.

Jonathan Livingston – Дурман
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *