Jerry Heil – Вільна каса
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jerry Heil – Вільна каса (Кліп)

Невизнаний амбасадор мережі українських супермаркетів, молода співачка Jerry Heil (Яна Шемаєва) оприлюднила новий іронічний кліп під промовистою назвою «Вільна каса». «Обережно, заразливий трек! Здається, це новий всенародний хіт від Jerry Heil!» – попереджають слухачів у анотації до новинки.

Перед вами історія про те, як хлопець кинув дівчину через її набрану зайву вагу і одночасно потужний антифетшеймінг-маніфест із рядком «люби мене дрищем і люби жиробасом». За словами Jerry Heil, за іронічною формою даної роботи приховано заклик бачити душу, а не оцінювати тільки за зовнішністю, що підкреслюється наведеним вище рядком із пісні.

За сюжетом, після розставання з хлопцем, у дівчини починає розвиватися депресія. Втім, вона, все ж таки, опановує себе, сідає на дієту і активно починає споживати броколі. Драматизму картині додають бабуся і мама дівчини, які постійно перепитують, чому ж вона досі не вийшла заміж.

«Мене часто питали, чому існує така пісня, як «Охрана, отмєна», а про «Вільну касу» до сих пір ніхто не співає. Тримайте продовження саги», – просто пояснила ідею пісні Яна. Режисером кліпу «Вільна каса» виступив дует відомих спеціалістів у складі Дмитра Маніфеста та Дмитра Шмурака.

Даний трек є титульним синглом майбутньої дебютної платівки «Я – Яна», яка має бути оприлюднена на YouTube-каналі співачки вже найближчим часом.

Jerry Heil – Вільна каса
Jerry Heil y FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *