Jerry Heil - Три полоси
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jerry Heil – Три полоси (Кліп)

Нещодавно співачка Jerry Heil поділилася з шанувальниками шматочком нової пісні «Три полоси», і той одразу ж розлетівся соціальними мережами, отримавши чимало позитивних відгуків від меломанів.

І от, повноцінна композиція «Три полоси» разом із супутнім офіційним кліпом вже доступні для ознайомлення! Режисером відео виступив Вадим Пінягін. Знімальний процес проходив у Києві. Цікаво, що окрім самої виконавиці, у ролику можна побачити її маму: «Мама — людина, з чиїх вуст я з народження чула народні пісні, тому увібрала їх в себе з першим повітрям, як і любов до рідної землі! Тому незамінною героїнею відеороботи, стала, звісно вона — як уособлення найріднішого, що є у нас в цьому житті», – каже артистка.

За словами Jerry Heil, її нова робота є своєрідним мотиваційним поштовхом. Адже які б собаки не гавкали позаду нас, ми маємо продовжувати мріяти про велике, і тоді ми зможемо подолати абсолютно всі перепони на шляху до мети. Не зважаючи на будь які обставини, ми завжди маємо лишатися рішучими і не дозволяти нікому й нічому перегороджувати наш життєвий шлях.

Jerry Heil - Три полоси

Варто зазначити, що пісня «Три полоси» була написана ще до початку повномасштабної війни, і тоді співачка не зовсім розуміла головний посил та характер даного треку. Втім, війна розставила все по своїм місцям, і стало зрозуміло, що в цій композиції йдеться про впертий та незламний характер українців. Уособленням цього є рядок «А я пру напролом».

Jerry Heil: «Сподіваюся, ця пісня зможе стати мотивацією йти вперед, попри все. Я знаю, що куди б не вів шлях – нас завжди тягне додому. Під час війни Україна все рівно залишається нашим місцем заземлення та спокою. Тому премо напролом і плекаємо своє: маємо будувати нове і піклуватися про надбане!».

Jerry Heil – Три полоси
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *