Jerry Heil – Постіль
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Jerry Heil – Постіль (Кліп)

Декілька днів тому молода виконавиця Яна Шамаєва, більш знана на псевдо Jerry Heil, презентувала нову композицію «Кава», до створення якої доклав руку Євген Філатов (The Maneken). Євген і Яна довго думали і, врешті-решт, вирішили, що найкращою подачею для пісні «Кава» буде «тихе, спокійне і розмірене» звучання голосу і гітари. Таке мінімалістичне аранжування має нагадати слухачеві смакування гарячої кави холодним вечором і, цілком можливо, сьогоднішня снігова погода зможе ще більше підсилити враження від свіжої композиції співачки.

Цікаво, що прем`єра пісні «Кава» відбулася на розблокованому YouTube-каналі Jerry Heil. Нагадаємо, що український лейбл Comp Music подав у YouTube скаргу на Шамаєву за незаконне використання їхніх матеріалів у кавер-версіях Яни, які вона завантажувала на відеосервіс. Врешті-решт, конфлікт закінчився мирно завдяки втручанню компанії-партнера артистки. «Я повернулася! З новим треком! Він вийде в декількох варіантах. Перший – акустична версія! Чекаю на ваші враження і пам’ятайте, що в понеділок відбудеться прем’єра кліпу на трек «Постіль», – анонсувала свій наступний реліз Jerry Heil.

Як і було обіцяно, друга за останні декілька днів новинка з’явилася у мережі. Головну чоловічу роль кліпу «Постіль» втілив у кадрі учасник нового сезону телепроекту «Топ-модель по-українськи» на ім’я Дмитро Топоринський, а у якості режисера ролика виступив DVIZHON (Юрій Двіжон), знаний за роботами для Анастасії Приходько, Павла Зіброва, Ірини Білик та інших. «Щасливий створювати кліпи для такої музики», – поділився враженнями від роботи з Jerry Heil режисер.

За словами самої виконавиці, їй довелося близько п’ятнадцяти годин лежати на крижаній бетонній підлозі однієї з новобудов, а все для того, щоб передати головну ідею роботи: «Зобразити образ цнотливої дівчини, яка ховається від необдуманих сексуальних контактів у пошуках справжньої любові».

«А мені здається, що на знімальному майданчику ставало трохи тепліше завдяки учасникам команди. Я не пам’ятаю подібної атмосфери ні на одній зі своїх попередніх зйомок! Це дуже незвично для мене, як, власне, і сам процес створення відеокліпу!» – додав Дмитро.

Jerry Heil – Постіль

Jerry у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *