JERRY HEIL – Пісня про діда
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

JERRY HEIL – Пісня про діда (Відео)

JERRY HEIL поділилася з меломанами новою щемливою композицією «Пісня про діда» (Дід В мороз), яка присвячується дідусю співачки. Разом із піснею виконавиця також опублікувала mood відео до неї.

В анотації до новинки Яна розповіла, що в її родині є традиція на Святвечір, коли кутю до столу має нести самий молодший член сім’ї. І якщо під час цього він чхне, рік однозначно буде успішним та багатим – саме так говорив дідусь JERRY HEIL. І хоча дід вже давно залишив наш світ, але в пам’ять про нього і всіх тих, кого вже немає поруч, родина ставить на підвіконня тарілку з кутею, на стіл – чарку, а перед тим, як сісти за стіл, вони здмухують повітря зі стільця, бо, можливо, там вже сидить чийсь дух. Адже на Святвечір разом має зібратися вся родина.

За словами JERRY HEIL, для неї дідусь був дуже близькою людиною, і саме тому вона вирішила зібрати всі свої світлі спогади та щирі почуття в нову пісню, присвячену діду Василю.

Варто зазначити, що прихильники артистки дуже тепло сприйняли прем’єру і почали масово ділитися з авторкою своїми власними родинними історіями і спогадами про дідусів, що дуже розчулило дівчину. «Ніхто нас так не любить, як наші старенькі. Вони ніби разом із нами робили роботу над помилками, яких припустилися зі своїми дітьми. Балували нас з усіх боків…» – пише у соціальних мережах JERRY HEIL.

JERRY HEIL – Пісня про діда

Саунд-продюсування: Роман Черенов (ака Morphom)

JERRY HEIL – Пісня про діда

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Поціновувач української музики says:

    Класна пісня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *