Jerry Heil – Особисте
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jerry Heil – Особисте (EP)

Jerry Heil представила новий міні-альбом «Особисте», до якого увійшло шість чуттєвих композицій у супроводі шести відповідних відео. Всі пісні були створені в творчій співпраці з саунд-продюсером Романом Череновим (ака Morphom). Виконавиця продовжує працювати в жанрі трендової поп-музики, але відходить від формули comedy pop і пісень в дусі «Вільна каса» заради експериментів з інтимною лірикою, заснованою на історіях із власного досвіду.

Словом, молода епатажна співачка вирішила активно експериментувати з інтимною лірикою та по-новому відкритися перед меломанами. Цікаво, що за словами Яни, ці пісні були написані ще декілька років тому, перед появою великої частини відомих поп-хітів виконавиці. У цьому релізі Jerry Heil частково повернулася до стилістики своєї першої платівки «Де мій дім», виданої за часів її співпраці з лейблом Vidlik.

Варто попередити слухачів, що на платівці «Особисте» присутні дві пісні, які Jerry Heil вперше для себе виконала російською мовою – «Девочка любовь» і «Не ори мам».

«Відносини і справді є випробуванням і маленьким життям? Кохання дійсно живе тільки три роки? Особисто я цього не знаю, бо не зустрічалася ні з ким понад кілька місяців, але ось пара з моєї композиції, яка втратила голову від почуттів, на максимальній швидкості летіла як раз три роки», – коментує Jerry Heil пісню «Девочка любовь». Трек «Овердружба недосекс» співачка присвятила почуттю першої закоханості і спробам розібратися в тому, що ж таке справжні стосунки, пісню «Lullaby» – образу ідеального партнера, а «Голою» – позбавленню від дитячих страхів і комплексів. Однойменний із назвою платівки трек «Особисте» розповідає про душевний коннект двох людей, а «Не ори мам» – про страх спокусити одруженого чоловіка.

EP «Особисте» вже доступне для прослуховування на всіх стрімінгових сервісах.

Jerry Heil – Особисте

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрійко says:

    Ага.А ще тут сусідобісся.Пісні кацапською мовою на 8 році війни =(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *