Jerry Heil – Охрана отмєна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jerry Heil – Охрана отмєна (Лірик відео)

Відеоблогерка та співачка Jerry Heil (Яна Шемаєва) випустила у світ свою нову дотепну пісню «Охрана отмєна», яка має всі шанси надовго «засісти» у вашій голові. У комплекті до самої пісні на YouTube-каналі виконавиці було також оприлюднено офіційне лірик-відео.

У новинці йдеться про не прості відносини хлопця і дівчини, коли остання починає підозрювати коханого у зраді. «Він вночі назвав мене Лєна. А я не Лєна, я Яна. Охрана, виведіть, бо ляже, як встану», – співає Jerry Heil.

«Той момент, коли для обкладинки синглу нам знадобилося селфі, яке я зробила в дивному настрої і взагалі збиралася його видалити. 2019 рік! Які там фотосесії, #явасумаляю», – пише авторка.

Слова та музика: Jerry Heil; саунд: Morphom.

Частинку треку «Охрана отмєна» напередодні було опубліковано в Instagram, при чому цей шматочок став дуже успішним і навіть був переспіваний в своїх акаунтах різними людьми. «Тому ми вирішили не баритися і зробити lyric video, для того щоб ви могли співати пісню у повному обсязі!» – йдеться в анотації. Відео: Олег Купшуков.

Звісно ж, пісня такого успіху імпровізованого «тізеру», сама пісня «Охрана отмєна» також не залишилася без уваги меломанів і менше ніж за два тижні набрала пів мільйона переглядів на YouTube. Цікаво, скільки людей перегляне майбутній кліп на цей трек, про сценарій якого вже зараз думає Jerry Heil з командою?

Jerry Heil – Охрана отмєна
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *