Jerry Heil – #Нінадонтстрес
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jerry Heil – #Нінадонтстрес (Лірик-відео)

Яна Шемаєва aka Jerry Heil презентувала новий вірусний хіт #Нінадонтстрес на актуальну тематику. За сюжетом пісні, дівчина Ніна дуже панікує через карантин і відчайдушно скуповує усю гречку в магазині, але насправді робить вона це не через загальний переполох, а через нестачу пристрасті й кохання у її житті.

Антикарантинну пісню під назвою #Нінадонтстрес Jerry Heil написала під час всеукраїнської домашньої ізоляції. Саунд-продюсером новинки традиційно виступив Роман Черенов (він же Morphom), а до створення анімованого відео доклали руки та вміння учасники агенції Mozhem Production. Цікаво, що основу ролика виконавиця зняла власноруч на звичайну фронтальну камеру телефону.

«Дякую терпінню Morphom та Mozhem Production, які тонко відчули під яким кутом у мене їде кукушечка, і відтворили це в аранжуванні та відео! Від душі дякую всім, хто ділиться моїми треками, особливо в цей період», – пише у соціальних мережах Jerry Heil.

Ось як реагували на прем’єру деякі прихильники співачки:

«Коли побачила хор гречки, то поняла, що то просто атас. Це просто хіт всьо карантину»;

«У Ніни вільна каса, бо немає мужчини»;

«Гречка – це український наркотик»;

«Як завжди класна, оригінальна і актуальна пісня! Хор Гречки не гірше хору Вірьовки!»;

«Клас, Яна! Тепер я зрозуміла, чому ти згадувала про любов до «Абби», привиту татом. Справді аранжування відсилає нас в ту епоху, дякую за твою творчість».

Jerry Heil – #Нінадонтстрес
Jerry Heil у Instagram
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *