Jerry Heil – #НЕБЕЙБI
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jerry Heil – #НЕБЕЙБI (Сингл)

Майже одразу після виступу на нацвідборі до Євробачення із піснею Vegan, Jerry Heil оприлюднила у мережі ще одну новинку під назвою «Не бейбі». Ця композиція стала офіційним саундтреком нового сезону телешоу «Від пацанки до панянки». Саунд-продюсером треку виступив Роман Черенов aka Morphom.

Як розповіла Jerry Heil, композицію #НЕБЕЙБI вона написала у Затоці, куди, як не дивно, поїхала з батьками відпочити від музичної діяльності, побути з сім’єю. Але як тільки вона отримала пропозицію написати саундтрек до шоу, натхнення миттєво прийшло до дівчини і нова пісня була створена дуже швидко.

Яна Шемаєва (справжнє ім’я Jerry Heil) також зазначила, що вона виросла у містечку, де розбірки між школярами, булінг і образи були буденними речами. Але їй, на відміну від учасниць телешоу, більше пощастило з люблячою родиною та вірними друзями. Переглянувши візитівки дівчат-учасниць, виконавиця пройнялася сильною симпатією до кожної з них, тому захотіла написати таку пісню, що стала би порцією мотивації та підтримки для кожного, хто пережив знущання, хто знає що таке погана атмосфера в родині, проблеми у навчанні та роботі, тощо. Головна ідея треку #НЕБЕЙБI – заклик ніколи не опускати руки перед різними труднощами і завжди вірити у власні сили.

Додамо, що новий сезон шоу «Від пацанки до панянки» розпочнеться 17 лютого 2020 року на «Новому каналі».

Jerry Heil – #НЕБЕЙБI
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *