Jerry Heil – Натверкай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jerry Heil – Натверкай (Лірик відео)

Після вірусного треку «Охрана, отмєна», молода співачка Jerry Heil презентує нову літню роботу під назвою «Натверкай». У свіжому іронічному ролику співачка запевняє, що літо точно покаже, хто є фітоняшка, а хто ростив усю зиму «хлібобулочні ляшки».

Режисером кліпу, який знімали на березі Дніпра, виступив Олег Дрофа. У ньому головна героїня, одягнута у піжаму з принтом із панд, співає на тлі великого жовтого трактора. Окрім неї у відео складно не помітити танцівницю зі сценічним ім’ям M.A.M.A.S.I.T.A, яка, власне, і візуалізовувала заклик співачки «натверкати».

Цікаво, що для нового відео Яна організувала флеш-моб на своїй сторінці в Instagram, за умовами якого всі охочі мали присідати і знімати це на камеру. Частина надісланих роликів потрапила у кліп Jerry Heil. «Я запустила літній челенж #присіда_присіда_присідаю ! Частина роликів від тих, хто встиг взяти у ньому участь, вже потрапила у відео #НАТВЕРКАЙ. Всі інші, хто захоче взяти у ньому участь пізніше і публікуватимуть у мережі відео з цим хештегом, потраплять до мене у сторіз!» – коментує співачка.

А вже наприкінці серпня Jerry Heil пообіцяла всім меломанам оприлюднити ще один потенційний суперхіт – «Вільна Каса».

Jerry Heil – Натверкай
Jerry Heil y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *