Jerry Heil - На небі ні зорі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jerry Heil – На небі ні зорі (Кліп)

Відома українська виконавиця Jerry Heil оприлюднила у мережі свою нову роботу «На небі ні зорі», яку вона присвячує силі кохання у реаліях війни. У ролі головної героїні новинки використано образ дівчини, яка прямує під Бахмут для зустрічі зі своїм коханим.

Jerry Heil: «У пісні «На небі ні зорі» йдеться про ту любов, на якій тримається Україна. Коли я презентувала попередню композицію «BRONIA», люди стали публікувати в TikTok під цю пісню відео, як вони одружуються. Просто зараз, у часи війни, понад 10 000 роликів! І я зрозуміла, що кохання під час війни найбільш справжнє, чисте й оголене, бо треба мати велику хоробрість, щоб наважитися кохати, й надзвичайну волю, щоб вірити, що твій коханий чи кохана повернуться з фронту! Я хочу й повинна співати про це!

Jerry Heil - На небі ні зорі

А поки ви завантажуєте «На небі ні зорі», я в процесі написання нової музики. Вона — мій міст між Америкою та Україною. В перервах вибігаю навулицю подихати весною та свободою, вона тут інша.

Американська свобода пахне пончиками-дОнатами, дорогою кавою дешевої якості, солодкими посмішками з гірким присмаком. Українська свобода — донАтами, дешевою кавою дорогої якості, справжністю, як почуття до людини, яку цілуєш після того, як вона наїлася часнику. Та є запах свободи, що об’єднує нас з Америкою — запах цвітіння весняних магнолій та відчуття, що ти прямо тут і зараз обираєш. Ти важливий. Ти твориш цю країну, її майбутнє, а разом з цим — своє».

Jerry Heil – На небі ні зорі
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *