Jerry Heil & Мама – Не сестри
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jerry Heil & Мама – Не сестри (Відео)

«Не сестри»: Jerry Heil презентувала студійну версію пісні, виконаної разом із її мамою. Окрім треку, також було оприлюднено відеоряд, в основу якого покладено мультфільм «Недоколисана» (1989).

За словами Jerry Heil, її мама завжди мріяла співати, тому наразі настало її особисте свято – день, коли вона стала частиною нової української музики. Понад двадцять років її матір із татом займалися важкою фізичною роботою – м‘ясництвом. І от, врешті-решт, співачці таки вдалося вмовити їх полишити цю справу…

Текст пісні «Не сестри» написав Іван Клименко. Jerry Heil зауважила, що наразі вона дуже рідко може довіритись комусь і заспівати не свій текст. Ба більше, досі таке траплялося тільки із текстами цього автора, якого артистка називає «генієм слова».

Що стосується аранжування, то тут Яна пригадала народну співанку «Ой на дубові та гілки в‘ються», яку вивчала на уроках фолькльору в столичній консерваторії. Артистка трохи спростила її будову, додала іншу лірику, яка за стилем дуже подібна до народної, і нова робота вже доступна для ознайомлення на музичних майданчиках.

«Маю надію, що ви вже давно видалили з плей-листів окупантські треки, адже ми з мамою підготували для вас справжню українську музичну листівку – пісню-баладу «Не сестри». Її слова – пророчі», – коментує Jerry Heil.

Jerry Heil & Мама – Не сестри
Музичні майданчики


Ось деякі відгуки про нову дуетну роботу:

  • «Тепер усім зрозуміло звідки у Вас такий талант. Ви така талановита сім’я. Хочеться ще більш пісень у виконанні такого чудового дуету»;
  • «Дуже щира і чудова пісня! До глибини душі, як з віків, давляться Україною та не вдавляться!»;
  • «Дуже гарно! Скільки сенсу і усвідомлення в цій пісні, а мамі окреме привітання! Нехай наша нація процвітає!»;
  • «Пісня – як сумна колискова, ніхто не хотів такої “сестри”, а он воно як склалося…»;
  • «Слова цієї пісні неначе з народної правдивої та повчальної казки, дуже класні! Мелодія запам’ятовується легко! А голоси звучать приємно, лагідно та з любовью! Ви великі молодці, дівчата!»;
  • «Геніально: зміст, музика, спів, актуальність. Квітка вже піднялась серед буряну, знайшла свої коріння і вже ніколи не дозволить відібрати у себе сонце».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *