Jerry Heil - Кохайтеся чорнобриві
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jerry Heil – Кохайтеся чорнобриві (Кліп)

Панч від Зеленського + пророцтво Тараса Шевченка = #КОХАЙТЕСЯ_ЧОРНОБРИВІ.

Пісня «Кохайтеся чорнобриві», за словами Jerry Heil, розпочиналася як жартівливий шматочок відео зі заспіваним куплетом у соціальних мережах. Але коли цей ролик отримав неабияке розповсюдження й велику кількість відгуків від глядачів, співачка замислилася про студійну версію треку та офіційне відео до неї.

Як зазначила виконавиця, «Кохайтеся чорнобриві» є не просто піснею-мемом, а справжньою мантрою українців, у якій було використано рядки видатного вітчизняного поета Тараса Шевченка, що несуть у собі глибоку соціальну місію.

Jerry Heil - Кохайтеся чорнобриві

У відео до нової композиції Jerry Heil задіяла фрагменти кінострічки «москаль-чарівник», де головну роль виконала Руслана Писанка. У тому фільмі все пасувало пісні – гордий образ вільної та сильної української жінки, дурненький москаль — це дуже схоже на візуальну трансляцію заповіту Шевченка. Через деякий час після початку роботи над кліпом, Яна дізналася трагічну звістку про те, що Руслана Писанка покинула наш світ. Тому дана робота також є закликом цінувати власних талановитих митців за життя.

Окрім того, у відео можна побачити фрагмент промови Володимира Зеленського, у якій він закликає українців до об’єднання.

Jerry Heil – Кохайтеся чорнобриві

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *