Jerry Heil - #Бомба_Ракета_Пушка_Граната
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jerry Heil – #Бомба_Ракета_Пушка_Граната (Сингл)

Сьогодні, 31 липня 2020 року, Jerry Heil (Яна Шемаєва) оприлюднила у мережі свою нову студійну пісню #БОМБА_РАКЕТА_ПУШКА_ГРАНАТА, яку співачка присвятила всім жінкам і дівчатам. Саунд-продюсування: Роман Черенов, він же Morphom.

«Цей трек про те, що кожна жінка сильна, кожна жінка є особистістю і насправді знає, чого вона хоче. Але інколи вона хоче просто на ручки. Пісня про жіночі слабкості типу шопінга і в той же час про те, що ми, жінки, можемо за себе постояти. Це просто пісня про жінку, як таку», – розповіла про свою новинку Jerry Heil.

Трек #БОМБА_РАКЕТА_ПУШКА_ГРАНАТА вже з’явився на платформі YouTube та на всіх цифрових майданчиках, відтак, за бажання, ви можете його придбати офіційно, підтримавши тим самим виконавицю.

Цікаво, що сьогодні в українському медіа-просторі відбулася прем’єра ще однієї пісні з дуже схожою назвою – «Бомба ракета». Її записав Сергій Бабкін і також присвятив жінці: «Цей трек про ту справжню Бомбу-ракету, яка кожен день зі мною, яка мотивує мене літати в космос і відчувати себе земним жителем с неземними емоціями».

Jerry Heil – #Бомба_Ракета_Пушка_Граната
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *