Jerry Heil – Бомба Ракета Пушка Граната
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jerry Heil – Бомба Ракета Пушка Граната (Кліп)

Jerry Heil презентувала офіційний кліп до свого останнього на даний момент синглу #Бомба_Ракета_Пушка_Граната (детальніше про пісню тут). Відео виявилося сповненим рекламою, що, судячи з коментарів, викликало засудження з боку чималої кількості меломанів. Звісно, продакт плейсмент є доволі звичним явищем для кліпів топових українських виконавців, і це зовсім не погано, адже артист знаходить ще один спосіб заробітку завдяки своїй музиці. Втім, здається, у роботі Jerry Heil цієї реклами відверто забагато.

Практично весь кліп «Бомба Ракета Пушка Граната» — це рекламна компанія однієї служби доставки, а також мережі відомих гіпермаркетів. Але сюжетна лінія у відео також присутня. За словами Яни, це історія про дівчину, яка була залежною від шопінгу і так мріяла про кар’єру кур’єрки, що заради цього звільнилася зі звичної роботи в офісі.

«Цей кліп наповнено гумором, коміксовими перебивками та різними цікавостями. Я вирішила його створити спільно з Top Team House, крутою командою ТікТокерів. А знімали ми його разом із Mozhem Production. Команда – вогонь, люблю! І окремо висловлюю величезну подяку всім професійним та від природи обдарованим акторам, які взяли участь в зйомці роботи», – каже Jerry Heil.

Варто також додати, що це перше, та, очевидно, не останнє відео Jerry Heil, у якому бренд фактично виступає головним героєм кліпу. Співачка навіть вигадала назву цьому музично-рекламному явищу: «МЕМклама».

Jerry Heil – Бомба Ракета Пушка Граната
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андірй says:

    Відразу зрозуміло, що дівчинка вийшла з дна і намагається зараз урвати по максимуму. Класична Jerry Heil

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *