Jerry Heil – Арифметика кохання
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jerry Heil – Арифметика кохання (Лірик-відео)

Арифметика кохання від Jerry Heil: співачка вигадала формулу щирого кохання у новій пісні. Ця композиція стала першою ластівкою з майбутнього міні-альбому виконавиці під назвою «Особисте». За словами авторки, EP зможе здивувати всіх несподіваною відвертістю: під таким кутом Jerry Heil ви ще не бачили.

Цікаво, що шанувальники Jerry Heil зі стажем раніше мали змогу почути живу версію треку «Арифметика кохання» – її авторка співала восени девятнадцятого року на своєму великому концертному шоу «Я – Яна».

Наразі трек «Арифметика кохання» постає перед слухачами в оновленому звучанні і ніби натякає, чого саме слід чекати від міні-альбому «Особисте». Назва релізу повністю передає настрій і головну концепцію. Це 7 пісень на чуттєву тематику, дуже дорогих серцю Jerry Heil пісень. Частину з них було написано ще декілька років тому і співачка просто чекала влучного часу, щоб ними поділитися з загалом.

Jerry Heil розповіла, що на створення композиції «Арифметика кохання» її підштовхнула книжка, яку співачка досі так і не прочитала. Дівчині порадили книгу «Математику любові», де йдеться про теорію, згідно з якою існує ймовірність обчислення моменту, коли саме у житті з’явиться велике кохання, людина всього твого життя. Для цього потрібно всього лише «пройти» крізь певну кількість партнерів і побачень. Як зазначила Яна, вона початково повністю не вірила в подібне припущення, але все таки роздуми на цю тематику привели дівчину до доволі цікавих висновків. А ще підштовхнули до написання композиції з урахуванням «формули кохання».

«Стосунки є ще тою арифметикою! Адже у них потрібно завжди бути напоготові, тримати баланс між «своїм Я» і спонтанними діями, через які можна легко наламати дров. Але головне, що я зрозуміла, це те, що єдина ціла одиниця формується з двох окремих одиниць! У коханні 1+1 =1», – коментує Jerry Heil.

Jerry Heil – Арифметика кохання

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *