Женя і Катя – Теплий дощ
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Женя і Катя – Теплий дощ (Кліп)

Вінницький інді-гурт «Женя і Катя» нещодавно завершив роботу над екранізацією пісні «Теплий дощ» зі свого останнього на даний момент альбому «Літаки». Режисером та оператором як завжди чуттєвого ролика виступив Тіма Касаткін. Зауважимо, що ця робота стала вже четвертим офіційним кліпом у творчому доробку колективу, який розпочав свою музичну діяльність у 2016 році. Зокрема раніше всі прихильники романтичної української музики вже мали можливість познайомитися з кліпами «Втомлене місто», «Літаки» та «Цілий світ».

Учасники гурту «Женя і Катя» зазначають, що саме пісня «Теплий дощ» є однією з їхніх найулюбленіших композицій із крайньої платівки. «Довго працювали над кліпом! Дякуємо, Тіма Касаткін, за чудову роботу! Дивіться, оцінюйте та коментуйте наш новий кліп на загадкову пісню «Теплий дощ»! Ми робили його для вас!» – написали у соціальній мережі музиканти.

«Радий, що ми з вами це зняли і зробили. Ви топич», – відповів їм режисер.

Цікаво, що прем’єра ролика «Теплий дощ» відбулася не тільки у мережі, але і в ефірі музичного телеканалу М2, у рамках шоу новинок М2 FRESH.

Женя і Катя – Теплий дощ
Женя і Катя y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *