Jen Beugen – Відчувати
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jen Beugen – Відчувати (Сингл)

Молодий електропоп/інді виконавець Jen Beugen випустив завершальну композицію своєї дебютної сингл-трилогії – на цей раз, слідом за піснями Antwerp та Heartbeat, світ побачив україномовний трек «Відчувати», який не міг не зацікавити наш сайт. Наразі пісня вже доступна для вільного прослуховування в Інтернеті, а також для купівлі через сервіси ліцензійного контенту iTunes та Bandcamp.

Зазначимо, що творцем нового проекту Jen Beugen є колишній вокаліст Plastic Fantastic Євген Буйницький, а допомагає йому у сольній роботі ще один колишній учасник гурту, київський саундпродюсер Фарід Мбайдін.

За словами Євгена, трек «Відчувати» він готував до оприлюднення з особливою ретельністю, адже завжди лишався вірним своїй рідній країні, де народився і виріс. «Ніхто з нас не може стверджувати, що знає самого себе на всі сто відсотків, адже визначення того, ким ми були і того, ким з рештою стали, сховане між площинами різноманітних почуттів та наших буденних реакцій, які постійно видозмінюються. Їх можна лише відчути. Цьому, і не тільки, присвячується моя нова композиція під назвою «Відчувати», – розповів музикант.

Варто додати, що на самісінькому початку 2016 року, у січні, Jen Beugen планує порадувати меломанів ще одним студійним релізом. Цього разу це буде не окрема композиція, а дебютний міні-альбом молодого виконавця.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *