Jazzforacat – Знайду свою весну
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Jazzforacat – Знайду свою весну (Відео)

Сергій Асафатов оприлюднив нову пісню «Знайду свою весну», створену у рамках його проекту Jazzforacat. Нагадаємо, що не так давно артист почав свою сольну діяльність у вигляді окремої формації АСАФАТОV, але, як бачимо, вирішив наразі повернутися до звичної назви. Над композицією виконавець працював самостійно. Слова та музика; гітара, вокал, бек вокал, перкусія; аранжування, запис, зведення – Сергій Асафатов.

«Прем‘єра пісні Jazzforacat! Знаю, що ви давно чекали і знаю, що комусь це треба. З любов‘ю і від усієї душі! Обіймаю! Бережіть себе!» – коментує Сергій.

Окрім того, до треку «Знайду свою весну» було також знято офіційне відео. Режисура: Віталій Бойко, Сергій Асафатов. Ось що про це розповів автор: «Саму пісню я написав і записав дуже швидко, та і вчора вночі, зовсім спонтанно, разом з Frames Videography ми відзняли до неї відео. Випадковості не випадкові, і є пісні, яким треба дати життя, відпустити, аби почув той, кому це так важливо і треба».

Зауважимо, що вже зовсім скоро свіжа робота Jazzforacat має з’явитися на популярних медіа-майданчиках, де всі охочі матимуть змогу підтримати діяльність проекту.

Jazzforacat – Знайду свою весну

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. midnightsky.vh says:

    випадково знайшла ваш сайт, це просто справжній скарб і мій талан!

    1. Дуже дякую :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *