Jazzforacat – Коли живеш
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jazzforacat – Коли живеш (Відео)

Вінницький дует Jazzforacat поділився новим відео до пісні «Коли Живеш», записаної у супроводі струнного оркестру. Прем’єра синглу, разом із доповненням у вигляді мінімалістичного відеокліпу, відбулася в етері музичного телеканалу М2.

У створенні свіжого ролика і пісні взяли участь наступні музиканти: Лемішко Марія (партія віолончелі), Белінська Світлана (партія скрипки), Новіцька Йоніт (альт), Таран Максим (партія скрипки), Ткач Олена (партія флейти), Кошельник Дмитро (перкусія), а також фронтмен Jazzforacat Сергій Асафатов (гітара, голос). Виробництво відео: Frames Videography.

«Друзі, у нас просто чудова новина! Відбулась презентація нашої композиції «Коли Живеш», при чому на відомому музичному телеканалі M2! Відтепер цю роботу можна буде зустріти в ефірі одного з найкрутіших каналів нашої країни. Ми обіймаємо вас, до зустрічі на майбутніх виступах», – йдеться у повідомленні від гурту на їхній сторінці Фейсбук. Станом на сьогоднішній день, перелік запланованих концертів виглядає наступним чином.

До речі, звучання Jazzforacat у супроводі згаданого струнного оркестру вже незабаром зможуть оцінити мешканці та гості рідної для хлопців Вінниці, адже вже 20 квітня, рівно о 20:00 відбудеться виступ дуету та запрошених музикантів у місцевому клубі CHERDAK. Квитки за нищевказаним посиланням.

Українська музика: Jazzforacat – Коли живеш

Квитки
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дем`ян says:

    Щось для мене абсолютно не в`яжеться така манера співу та вокал вцілому з такою музикою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *