Jazzforacat та Валерій Харчишин – Горизонт
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Jazzforacat та Валерій Харчишин – Горизонт (Відео)

Усім тим, хто ґрунтовно цікавиться українською музикою, буде досить легко впізнати голос фронтмена у свіжій авторській роботі під назвою «Горизонт». І тут мова навіть не стільки про запрошеного гостя Валерія Харчишина з «Другої Ріки», як про Сергія Асафатова, вокаліста вінницької команди Martovi Orchestra, який презентує згадану новинку у рамках свого акустичного сайд-проекту Jazzforacat. Необхідну атмосферу треку музиканти забезпечили завдяки акомпанементу струнного квартету – творчих спільників Сергія у роботі над формуванням дебютного альбому Jazzforacat.

Засновник Jazzforacat розповідав, що вже давно товаришує з фронтменом «Другої Ріки», а сам Валерій Харчишин навіть описав у соціальних мережах історію створення їхньої спільної пісні «Горизонт» та супровідного відео до неї. Отже, ця «історія однієї ночі та одного ранку» бере свій початок надвечір, коли Валерій приліг відпочити після вимотуючого концерту. Рівно о 23:05 йому написав Сергій Асафатов, мовляв, у нього з’явилася чудова нова пісня і її можна було би виконати разом. Коли? «Та хоч зараз». Сказано-зроблено, і вже о 23:30 лідер «Ріки» збирався їхати на зустріч зі своїм товаришем, який, до того ж, не упустив можливості згенерувати ще одну творчу ідею, та запросити Валерія в одне файне місце у тридцяти кілометрах від Вінниці, заспівати новинку в атмосфері ранішньої природи. Власне, саме так, наступного ранку, на березі Південного Бугу, з’явилося на світ офіційне відео «Горизонт».

«Це зовсім не супер-крутий дорогий кліп, це скоріше домашнє, але дуже атмосферне відео. У ньому ми закликаємо вас стати особливим кольором життєвої палітри, віднайти гармонію з природою», – кажуть Jazzforacat.

До речі, дружба цих двох музичних об’єднань раніше вже виливалася у творчості Jazzforacat, які оприлюднювали у мережі свій кавер на пісню «Так мало тут тебе», охрестивши його дружнім подарунком колегам.

Українська музика: Jazzforacat та Валерій Харчишин

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *