Janis i Я – Чуєш, брате
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Janis i Я – Чуєш, брате (Сингл)

«Janis і Я» – молодий колектив, створений у кінці літа 2017 року двома музикантами – Євгенією Гончарук (вокалістка та авторка пісень) та Євгеном Закалатою (гітарист). Обидва раніше були учасниками київського акустичного рок-гурту «Сонця Коло». Станом на сьогоднішній день, «Janis і Я» записали та видали свою першу авторську роботу під назвою «Чуєш, брате», продовжуючи наразі активно працювати над подальшими новинками.

«Коли проводжаєш рідну людину, неважливо, брата, чоловіка чи друга в дорогу, у чужий край чи на війну, частина тебе йде за ним, аби бути поруч. Коли дорога тобі людина потребує підтримки, ти ладен навіть віддати йому свої сили і сон. Пісня «Чуєш, брате» про зв’язок, який є між людьми. Текст композиції народився, коли один мій знайомий, який служив на Сході, деякий час не виходив на зв’язок. Саме тоді неймовірно хотілося докричатися до нього, аби він почув, що він не один, що за його спиною є багато людей, які про нього не забули, і рідні, і навіть ті, які не знають його», – поділилася з читачами «Нотаток» Євгенія Гончарук.

До своєї дебютної пісні «Чуєш, брате» учасники дуету «Janis і Я» вже частково відзняли офіційний кліп, готуючись оприлюднити повну відеороботу наприкінці зими. Також наразі триває студійна робота над ще двома треками «Хай всі підуть» та «Вічна історія», які, разом зі згаданою піснею «Чуєш, брате» потраплять до переліку треків дебютного міні-альбому гурту.

Українська музика: Janis i Я – Чуєш, брате

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *