Janis i Я – Чуєш, брате
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Janis i Я – Чуєш, брате (Кліп)

Наприкінці минулого календарного року ми сповіщали читачів «Нотаток» про вихід дебютного треку «Чуєш, брате» у виконанні столичного проекту «Janis i Я», а також розповідали у тій публікації і про наступні творчі плани музикантів. Зокрема, серед них значилася прем’єра першого офіційного кліпу, яка таки відбулася декілька днів тому, 4 лютого 2018 року.

«Багато чого було під час зйомок – я і надягала крила з дротів, і ставала у кадрі «чорною пані», після якої ми ледь-ледь відмили ванну… Було досить важко зніматися в легких сукнях у холодному листопаді, щоб це виглядало дійсно правдиво, але все вийшло, за що я безмежно вдячна режисерці та всім учасникам нашої знімальної команди», – коментує вокалістка гурту Євгенія Гончарук.

«Це був мій перший досвід роботи в якості режисера. У кліпі багато енергії і сенсу, закладеного практично у кожній літері тих слів, які написала талановита Євгенія Гончарук. Спасибі гурту «Janis i Я» за можливість бути частиною вашої творчості! Спасибі всій команді! Ми вигадували, шукали, заморочувалися, будували, фарбували, кричали, мерзли і ще багато чого іншого робили разом… І це було круто!» – додає режисерка роботи Анастасія Михайлова.

Отже, друзі, ми разом із вами констатуємо звершення першого пункту творчого плану гурту «Janis i Я», а на черзі видання міні-альбому!

Українська музика: Janis i Я – Чуєш, брате

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *