JAN!S – Ти сказав
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

JAN!S – Ти сказав (Кліп) + ЕР

Досвідчені музиканти Євгенія Гончарук та Євген Закалата, знані за участю у гурті «Сонця Коло», презентують відео до пісні «Ти сказав» з EP «Копія», виданого у рамках нового музичного проекту JAN!S. У свіжому записі команди поєдналися гітарний драйв, чіпкі мелодії, потужний жіночий вокал і актуальна тематика роботи. За словами музикантів, їхня мета — створювати музику, яка би спонукала до дій та надихала замислитися про достатньо очевидні, на перший погляд, речі.

Режисером нового кліпу стала Юлія Губаренко, а його головну чоловічу роль втілив Денис Недак, який є народним артистом України та провідним солістом Національного театру опери та балету України ім. Тараса Шевченка. Саме він самостійно займався постановкою хореографії для власного персонажа. Сюжет музичного ролику може здатися простим, але в той же час він є завжди актуальним та зрозумілим кожному: хлопець і дівчина ніяк не можуть віднайти спільну мову та сваряться, забуваючи про сильні взаємні почуття.

«Прем`єра кліпу! Пісня з дебютного міні-альбому «Копія»! Нарешті. Коли довго над чимось працюєш, то така презентація – це таки свято) Я просто хочу, щоб української музики було більше», — пише у Фейсбук Євгенія Гончарук.

«Люди повсякчас висувають один одному претензії до зовнішнього видгяду, різних звичок, або ж цінностей. Але часто-густо в результаті виявляється, що їхні почуття виникли саме завдячуючи цим особливостям. У нашій пісні «Ти сказав» йдеться про такі стосунки, коли двоє прагнуть бачити поряд із собою ідеальний образ, а зовсім не живу реальну людину. Вони постійно обмінюються докорами, повторюють одні й ті самі претензії, сваряться, потім миряться… І це все по колу. Словом, перед вами пісня-кітч, але у ній йдеться про важливі етапи, які часто переживає пара у стосунках. Вони ніби разом, але у кожного з них свій власний простір, бачення партнера, уявлення стосовно спільного майбутнього. Емоції, сварки, замішані на співі, танці — все це є у нашому ролику, і все це є віддзеркаленням нашого повсякденного життя», — додає фронтвумен гурту JAN!S.

Зауважимо, що згаданий нами дебютний EP-реліз «Копія», який включив у себе п’ять композицій, включно із треком «Ти сказав», вже зараз доступний для прослуховування онлайн, або для придбання на медіа-майданчиках.

JAN!S – Копія (ЕР)
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. A says:

    Сумно, що уже більше місяця немає нових дописів на Нотатках :( Треба допомога?

    1. Привіт, якщо є бажання допомогти, пишіть нам на vlad10voronin@gmail.com :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *