Jamala – Вірю в тебе
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jamala – Вірю в тебе (Кліп)

Jamala поділилася офіційним відео до пісні «Вірю в тебе», у якому йдеться про батьківство.

За словами співачки, це композиція про віру у власних дітей, про щиру віру в те, що вони стануть гідними людьми. А ще ця пісня про віру у себе, адже всі ми трохи діти.

Jamala зазначила, що було досить важко зняти відео до такої особливої пісні, до пісні, у якій вже сказано багато про відчуття та емоції. Співачка боялася зіпсувати її кліпом. Втім, Ганна Копилова (режисер) запропонувала цікаву ідею – розповісти про батьківство, зруйнувати стереотипи щодо розподілу чоловічих і жіночих обов’язків у цьому процесі. Тому біло вирішено показати у кадрі реальних батьків, які разом проводять час із дітьми, гуляють, годують, займаються спортом, тощо. Головні ролі кліпу виконала сама Джамала зі своїм чоловіком та двома синами.

«Тут в перший раз я показую мою сім’ю і мій звичайний день – робочі офісні зустрічі, репетиції, теплі вечори з рідними… Ми хотіли показати наше типове життя, зробивши акцент на історію чудових батьків», – коментує Джамала.

Додамо, що композиція «Вірю в тебе» – це частинка нового альбому «Ми». Основні пісні нового альбому записувалася на львівській студії Jenny Records влітку 2020-го. Саунд-продюсерами запису виступили Микола Усатий і Діма DredLock, а співавторами пісень разом з Джамалою стали Олександра Макаровська, Андрій Чмут, Тетяна Милимко і Дарина Федоренко. Концертна презентація альбому “МИ” відбудеться 14 травня в МЦКМ “Жовтневий палац” (Київ, Алея Героїв Небесної сотні, 1).

Jamala – Вірю в тебе

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *