Jamala – Вдячна
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jamala – Вдячна (Сингл)

Cвіт побачив новий сингл Джамали під назвою «Вдячна». Ця пісня потрапить до переліку треків майбутнього альбому виконавиці «Ми», презентація якого планується у середині березня поточного року.

Як зазначила Jamala, бути вдячним – вже давно стало гаслом її життя. Останніми роками співачка все частіше замислюється про те, що у життєвій метушні люди забувають про дуже важливе, про те, заради чого вони і прийшли у цей світ. Відтак, люди все рідше відчувають почуття вдячності, рідше дарують навколишнім кохання і турботу.

За словами Джамали, головна ідея композиції полягає у заклику бути вдячним за кожен з прожитих днів, у заклику цінувати кожну мить життя, частіше обіймати близьких, нагадувати про свої почуття. «Не гайте час дарма!» – закликала авторка слухачів.

Пісню «Вдячна», як і інші композиції майбутньої платівки, було записано у Львові, на студії звукозапису Jenny Records. Саунд-продюсерами треку стали Микола Усатий і Дмитро DredLock. Окрім самої Джамали, співавторами композиції «Вдячна» є Саша Макаровська і Даша Федоренко.

Jamala – Вдячна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *