Jamala – Ціна правди
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jamala – Ціна правди (Кліп)

Сьогодні, 21 листопада, відбулася прем’єра нового відеокліпу Джамали на композицію «Ціна правди». Режисером відео виступила Катя Царик, відома своїми роботами для таких артистів як KAZKA, «Скрябін», «С.К.А.Й.» і іншими, оператором став Юрій Король, який працював в якості оператора-постановника над українськими повнометражними стрічками «Захар Беркут», «Сторожова застава», «Незламна» та інші. У зйомках взяли участь музиканти оркестру «Віртуози Києва».

Також сьогодні на цифрових платформах відбувся реліз синглу «Ціна правди». Автором музики виступила Джамала, слова написані співачкою в співавторстві з Вікторією Платовою.

Джамала: «Мене вразила історія, що послужила основою для картини. Події фільму розгортаються під час одного з найбільш трагічних періодів, який замовчувався десятиліттями. У центрі оповідання звичайний журналіст, який проявляє справжній героїзм, щоб донести інформацію про Голодомор до світової громадськості. Як ми знаємо, люди, які не бояться і борються за правду, платять за це високу ціну. Мені близька ця ідея, вона багато в чому перегукується з моєю творчістю».

Нагадуємо, 29 жовтня в світ вийшла спільна композиція Джамали і казахстанського репера Jah Khalib «Кохаю».

В даний момент Джамала знаходиться в турі по містах України, приурочене до десятиріччя її творчої діяльності. Програма отримала назву «10» і включає в себе кращі композиції Джамали за всю її кар’єру – від дебютного авторського синглу You’re Made Of Love до пісні Solo, написаної американськими сонграйтером на чолі з мультиплатиновим продюсером Брайаном Тоддом.

Jamala – Ціна правди
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *