Jamala – Сумую
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jamala – Сумую (Сингл)

Джамала вирішила розпочати боротьбу зі загальноприйнятими музичними шаблонами і презентувала свій новий двотрековий сингл «Сумую», до якого окрім однойменної пісні також увійшла композиція «Любити». За словами співачки, вона не прагнула довго відшліфовувати звучання даних композицій у пошуку ідеалу, навпаки, співачка мала на меті записати таке аранжування, яке майже миттєво спало би на думку музикантів її гурту. Саме тому Джа нікому не показувала демо-версії пісень, а принесла їх вже безпосередньо до студії, запропонувавши своїм музикантам імпровізувати «тут і зараз». Що ж вийшло з такого нетривіального методу творчої роботи – слухайте у релізі.

«Чесно кажучи, я трохи втомилася від того, що навколо нас сьогодні дуже багато схожої між собою музики. Чимало виконавців користуються однаковими музичними бібліотеками та семплами, отримуючи у фіналі практично однакове звучання. Тому ми з музикантами розпочали роботу над піснями одразу ж після першого прослуховування моїх демо. Можу сказати, що обидві композиції синглу «Сумую» дуже влучно відображають мій внутрішній стан у поточний життєвий період», – пише у соціальних мережах Jamala.

Варто зазначити, що титульний однойменний трек «Сумую» став основою нового офіційного кліпу співачки, знятого у мальовничій Португалії режисером Ігорем Стеколенко, знаним своєю співпрацею з «Океаном Ельзи», The Вйо, Brutto та тією ж Джамалою (попередній ролик I Believe in U). Детальніше про нове музичне відео ми розповімо вам у наступній публікації.

Українська музика: Jamala – Сумую

Google Play
iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *