Jamala – Спи, мій принце, спи
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jamala – Спи, мій принце, спи (Сингл)

«Спи, мій принце, спи» – це авторська колискова пісня Джамали, яку співачка присвятила своєму сину Еміру-Рахману.

Найголовнішою подією останнього десятиріччя співачка вважає саме народження первістка. «Особисто моя головна подія №1 – це народження дитини, це зрозуміло, не обговорюється. Це ж син. Я дуже щаслива, що бог подарував нашій родині дитя. Адже це змінює людину, змінює світогляд. Це справжнє щастя. І вже як 1 рік і 8 місяців в обідній сон і вночі пісня «Спи, мій принце, спи» допомагає мені. Не підводила. Буду рада, якщо знадобиться і вашим дітям!» – коментує Джамала.

За словами виконавиці, ще на п’ятому місяці вагітності вона подумала, що її син повинен мати свою власну колискову, у якій переплетуться український мелос і материнська любов. І наразі Jamala із радістю ділиться цією співанкою з усіма маленькими хлопчиками і дівчатками України.

До речі, щодо вислову про хлопчиків і дівчаток, то тут помилки немає, адже окрім основної версії колискової «Спи, мій принце, спи», артистка також записала її «дівчачу» варіацію під назвою «Спи, принцесо, спи». Цікаво, що обидві ці пісні стали основою співпраці Джамали і відомої компанії-виробника дитячих іграшок Chicco, яка випустила на вітчизняний ринок особливу іграшку-нічник у вигляді ягнятка (синього і рожевого кольору відповідно). А «співають» ці ягнятка, як ви вже здогадалися, саме колискову Джамали.

Jamala – Спи, мій принце, спи
Іграшка з колисковою
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *