Jamala – Шлях додому (Кліп)
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jamala – Шлях додому (Кліп)

Сьогодні вночі відбулася ексклюзивна перед-прем’єра нового кліпу Джамали на пісню «Шлях додому» з останньої студійної платівки співачки під назвою «Подих». Нове відео першими мали змогу побачити користувачі соціальної мережі ВКонтакті, а точніше тамтешні підписники офіційної спільноти виконавиці.

Режисером свіжої відеороботи виступила Анна Копилова, яка також займалася монтажем відзнятого матеріалу. Цей відеоматеріал, до речі, знімали у столиці Грузії Тбілісі, містах Мцхета, Булачаурі, Натахтарі, Табакхмела, та селищах Цітелі, Сопелі й Коджорі. Для зйомок кліпу із символічною назвою «Шлях додому» Jamala та компанія обрали Грузію не випадково, адже саме її пейзажі дуже нагадують рідні для виконавиці Кримські краєвиди.

Варто зазначити, що прем’єра композиції «Шлях додому» відбулася 18 травня 2015 року і ця дата не є випадковою, адже цей день є річницею депортації кримських татар. Цікаво, що пісня «Шлях додому» не єдиний знаковий та болючий для Джамали твір – під час майбутнього телеефіру відбору на музичний конкурс «Євробачення-2016» співачка готується представити публіці ще одну особливу пісню під назвою «1944». Її Jamala написала минулого року, перебуваючи під враженням розповіді своєї прабабусі про жахливу депортацію кримських татар до Середньої Азії у 1944 році.

Додамо, що перший та другий півфінал відбору на цьогорічний пісенний конкурс, що відбудеться у Стокгольмі, буде наживо транслюватися по телебаченню 6 та 13 лютого відповідно.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *