Jamala – Потайки
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jamala – Потайки (Сингл + відео)

Сьогодні світ побачили нове чуттєве відео та maxi single співачки JAMALA. Три пісні — ПОТАЙКИ, ДАЛІ ЙДУ, МАБУТЬ, три особисті розповіді, три потаємні епізоди з життя. В новому релізі співачки — треки з ледве помітним фольклорним звучанням в стилі 140 Jungle, різними музичними елементами від new wave та electro до chill baile. Історії, що засновані на реальних подіях та не були розказані ніколи досі. Музика, що розкриває нам нові грані JAMALA, яка експериментує, шукає і знаходить свій шлях і далі йде, хай там що.

«#ПОТАЙКИ — це сингл з трьох пісень. Ще глибші роздуми про те, як це бути білою вороною. Бути інакшою, мати свою думку. Бо скажуть «дура», якщо всім так буде зручно. Ще відчутніші сумніви про любовні трикутники. Маленьке місто — маленький світ. Чи завжди це кохання? Ще більша рефлексія про те, як важливо захищати свою крихку стіну. Не зупинятись. І далі йти вперед до своєї мрії.

Крім того, сьогодні відбулась прем’єра і нового відео на пісню ПОТАЙКИ, яка дала назву MAXI SINGLE. Без зайвих кольорів, людей, локацій та реквізиту. Лише я та історія, яка трапилась зі мною в минулому, але вплинула на майбутнє. А вже за день я виконаю ПОТАЙКИ наживо у фіналі «Танців з зірками» на телеканалі «1+1» у супроводі балету Apache CREW. Побачимось! А поки — слухайте, дивіться та насолоджуйтесь #ПОТАЙКИ», — розповідає JAMALA.

Всі три пісні були записані із використанням сучасної технології «об’ємного» звуку Dolby Atmos. Музику та лірику для MAXI SINGLE написала JAMALA, над аранжуванням та саундом ПОТАЙКИ й ДАЛІ ЙДУ працював Koloah, МАБУТЬ — Ілля Dub Beans.

ПОТАЙКИ

Хоча імпульсом для написання #ПОТАЙКИ став саме спогад з минулого JAMALA про перше зізнання у коханні, історія першої драми, насправді тема пісні набагато глибша. Вона про те, що з самого дитинства на життєвому шляху нам усім доводиться відстоювати власні інтереси, мрії, віру, надії. Інколи, це зовсім непросто. Інколи, легше бути як всі. Але тільки тоді, коли перед собою ми ставимо велику мету — сміливо рухаємось до неї. І нехай не всі зрозуміють, хтось скаже, що це просто смішно, дивно, інакше, нехай для когось ви просто “дура(к)”. Живіть своє життя, не бійтесь бути білою вороною та далі рухайтесь, як відчуваєте.

ДАЛІ ЙДУ

Що відчуває людина, яка йде? Страх. Втратити близьку людину, справжнього друга, стабільність, справу життя. Завжди страшно розвертатись на 180°, адже буде якось інакше, будуть інші навколо. А чи зрозуміють вони? Але стосунки, які руйнують зсередини потрібно припиняти. Якщо відчуваєш, що потрібно щось змінити. Можливо, навіть не знаєш, що хочеш, але знаєш, як не хочеш.

На жаль, не всі, кому довіряєш, кого любиш, з ким розділяєш найдорожче — справжні соулмейтс. Важливо це вчасно зрозуміти й сказати вголос. Інколи, це зовсім непросто. Але фундамент будь-яких стосунків — це вміння почути, сказати один одному, що відчуваєш насправді. І якщо більше нічого не поєднує — далі йти. З повагою до минулого і поглядом у майбутнє.

Слухайте себе. Постійно. Щодня. Адже ваша стіна надто крихка. Захищайте її! Захищайте себе. Тільки у порозумінні із собою, в любові до себе можна віднайти власне щастя.

МАБУТЬ

А підніміть руки ті, хто хоч раз, хоч на хвилинку, раптово не закохувався, не підпадав під чари людини, яка вже була у стосунках. Здається, з дівчатами та хлопцями це трапляється досить часто. Коли приходиш на вечірку або зустріч, магія моменту, очі в очі, а на грудях ні в кого немає помітки «зайнятий».

Тут важливо зрозуміти, що це ненадовго. Зазвичай, коли погоджуєшся бути третім, так і лишаєшся третім. Звісно, є успішні кейси, люди, які знаходять один одного. Та це ймовірно виняток з правила, просто доля.

А в моменті завжди є це слово «мабуть». Може спробувати? Мабуть, ні. Все вийде? Мабуть, ні. Така от романтична, інфантильна, легковажна, але така світла. МАБУТЬ.

Jamala – Потайки

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *