Jamala – Новий рік з тобою
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jamala – Новий рік з тобою (Сингл)

«Новий рік з тобою» — це перша святкова пісня, яку JAMALA задумала у форматі саундтреку до Нового року. У ній поєднано легку ритмічну музику та іронічний текст.

«Це моя перша авторська новорічна пісня, натхненна святковим настроєм та самоіронією. Насправді в будь-якій незрозумілій ситуації сміх над собою — суперсила і надздібність! От, наприклад, коли кажеш чоловікові: «Мені нічого не потрібно, в мене все є, адже ти в мене найкращий… Але маленький подаруночок не завадив би». Або плануєш з Нового року розпочати нове життя. Ні — солодкому, щоденним чітмілам, так — спорту та ЗОЖу. Але, звісно, поки не з‘їси відро олів‘є — це життя не почнеш! Знайомо?

Мені хотілось додати в цей Новий рік трохи іронії. А ще нагадати, що всі наші бажання, всі цілі здійсненні! Але ми маємо їх не просто собі загадати з завтрашнього дня, з понеділка, з Нового року. А засинати і прокидатися з ними, йти до мети. Жити з відчуттям мрії. Знати, що все вже відбувається. Я бажаю всім-всім в Новому році не чекати на дива, а вже творити їх. Просто зараз», — розповідає про прем’єру JAMALA.

Крім того, JAMALA анонсувала ще один подарунок до Різдва та Нового року — прем’єру відео на пісню «Новий рік з тобою», яка відбудеться вже на наступному тижні. В головних ролях ми побачимо учасників нещодавного сезону шоу «Танців з зірками», в якому брала участь JAMALA.

Нагадаємо, що нещодавно співачка, сонграйтерка, переможниця Євробачення-2016 презентувала новий maxi single та відео на пісню #ПОТАЙКИ.

Jamala – Новий рік з тобою

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *