Jamala – Ми
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jamala – Ми (Альбом)

Джамала оприлюднила свій новий альбом під промовистою назвою «Ми». За словами авторки, це дуже особлива для неї платівка, і навіть не через те, що у ній зібрано багато чуттєвих та особистих тем, а через те, що вона є натхненною людьми.

Новий альбом «Ми» вмістив у себе вісім треків, частина з яких раніше оприлюднювалася в якості інтернет-синглів. Запис матеріалу відбувався у Львові, на студії Jenny Records.

Як зазначила Jamala, якщо б її попрохали описати платівку всього кількома словами, серед них би точно були такі визначення як кохання, сила, прощення, вдячність, а також віра. Втім, звісно, у піснях альбому «Ми» присутні й інші емоції – трошки легковажності і навіть краплинка розчарування.

«Головна ідея альбому полягає у тому, що всім нам треба бути вдячними, вірити у самих себе, у власних дітей, адже тільки так із них можуть вирости справжні люди», – коментує Jamala.

Наразі з альбомом «Ми» можна вільно ознайомитися у мережі (наприклад на каналі YouTube), або ж офіційно придбати на популярних медіа-майданчиках (посилання нижче).

Жива концертна презентація платівки «Ми» відбудеться 14 травня у столичному Жовтневому палаці (адреса: Алея Героїв Небесної сотні, 1).

Jamala – Ми
Придбати альбом
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *