Jamala – Любити
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jamala – Любити (Лірик-відео)

Відома співачка Jamala презентувала офіційне лірик-відео до однієї зі своїх останніх робіт – пісні «Любити», яка увійшла до нового двотрекового синглу «Сумую» (детальніше тут). Цікаво, що основою для згаданого романтичного відео стали фотокартки шанувальників виконавиці зі своїми другими половинками та близькими людьми. Відтак, для того щоб потрапити до ролика, достатньо було поділитися своїм тематичним фото на сторінці Джамали у Фейсбук, дочекатися завершення процесу монтажу й уважно шукати себе в оприлюдненому відео.

Звісно, головною мотивацією для такого імпровізованого флеш-мобу стало кохання самої Джамали, адже пісня «Любити» є дійсно особливою для неї, ба більше, цю композицію Джа називає своєю весільною обітнецею. «Перед весіллям ми з моїм коханим Сеїт-Бекіром готували обітниці, які мали проголосити на урочистій церемонії. Я дуже давно знала, що найголовніші слова в житті маю заспівати, і саме тоді на світ з’явилася пісня «Любити»! Вона і стала моєю особливою весільною клятвою. Любов надихає!» – пише у Фейсбук співачка.

На заклик Джамали у соціальних мережах відгукнулося більше тисячі небайдужих користувачів, а що з цього всього вийшло – дивіться у свіжому ролику під назвою «Любити». Цікаво, що саму композицію «Любити» Ja презентувала у рамках телепроекту «Голос країни», присвятивши свій виступ коханому Бекіру Сулейманову.

Українська музика: Jamala – Любити

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *