Jamala - Люблю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jamala – Люблю (Кліп)

Співачка JAMALA, яка наразі перебуває на останньому місяці вагітності, не припиняє активну творчу діяльність. Сьогодні артистка презентувала шанувальникам нову композицію «Люблю», роботу над якою було розпочато в період очікування третьої дитини. Здається, це ще більше примножило чуттєвість даного синглу.

За словами Джамали, де є кохання, там є і справжнє життя. Нову пісню вона адресує кожному, хто вірить у це найтепліше почуття в будь-якому прояві. Мова тут іде не тільки про любов до чоловіка, але й до дітей або рідних. Про любов, якою хочеться зігрітися, загорнутися в неї, наче в теплу ковдру.

JAMALA зазначила, що невпевнені, розгублені чи самотні люди завжди мріють одного дня «злетіти» на крилах щирих почуттів, кохати, не зважаючи ні нащо. Любов, чоловік, жінка, народження нового життя – це все дає надію на світле майбуття.

Jamala - Люблю

Разом із композицією «Люблю» виконавиця презентувала також глибокий та яскравий кліп до неї, режисером якого виступив Павло Буряк.

Ось що розповів про цю роботу режисер: «Нарешті це сталося. Було класно взаємодіяти з Джамалою, вона великий професіонал. Вона, перебуваючи у такому стані, на останніх тижнях вагітності, не відмовлялася від додаткових дублів. Їй постійно треба було підійматися по довгих сходах, у нас вимикали світло і це, звісно, впливало на процес, але нам все ж вдалося створити таку цікаву стильну роботу, яка трішки, я сподіваюсь, допоможе людям зарядитися цією енергією, цим настроєм, та транслювати його далі, у маси».

Jamala – Люблю
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *